Tarih: 23.04.14       
Reklam Alanı
AK PARTİ’DE ADAY ADAYLARI BİRBİRİNDEN AYRILMIYOR

AK Parti Rize Milletvekili aday adayları, kendilerini tanıtmak için teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor. Temayül öncesi AK Parti Rize Milletvekili aday adayları bugün Güneysu, Merkez ve Derepazarı İlçeleri’nde teşkilat mensupları ile biraraya geldi.

aday_aday170311_01 

Ziyaretler kapsamında AK Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret eden aday adayları Davut Birben, Harun Mertoğlu, Hüseyin Kaya, Süleyman Basa, Hasan Velioğlu, Mehmet Karaca, Sebahat Çakır, Mehmet Okumuş, Yunus Öksüz, Yunus Köroğlu, Adem Biberoğlu, Seher Kandil, Adnan Talip Parlak, Mustafa Demir ve Hızır Keskin partililerle bir araya gelerek kendilerini tanıttılar ve Rize’ye yapmayı planladıkları hizmetler hakkında bilgi verdiler.

Milletvekili aday adayları birbirlerine başarı dileyerek, 12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere kadar bir nefer gibi çalışacaklarını söyledi.

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, aday adaylarının yaptığı ziyarette kısa bir açıklama yaparak, “Önümüzde bir seçim var. Bu seçimde alacağımız başarı ile ülkemizin geleceğine yön vereceğiz. Rehavete kapılmayacağız. Rize’de 17 tane birbirinden değerli arkadaşımız milletvekili aday adayı başvurusunda bulundu. Bugün nasıl kol kolaysak seçim sürecinde de bu birlik ve beraberliğimizin devam etmesini istiyorum” diye konuştu.

aday_aday170311_02 

aday_aday170311_03

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 18 Mart 2011, 10:28 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YAZDIR
YÖNET
YORUM YAZIN
  1. yeşil diyor ki:

    sağlam bağımsız aday mehmet haberal mı olsun…ak partiden kim aday olursa olsun diğerlerinden iyidir gene..

  2. karauşak diyor ki:

    Birinci sırada başbakanın dayatması olacak rize dışından biri. ikinci sırada Sayın “KIRAL”(ki bu isim onbinler Rizelinin AKP ye oy vermeme nedeni olacaktır ikinci Halil Bakırcı olayı yaşanacaktır bence.) artık kalan 15 kişi de aday olabilmek için ellerinden geldiğince bol kepçeden vaadlerde bulunuyor bu aralar. Vaadin bini bir para bu günlerde. Ha bu üç isim hiç farketmez hangileri olursa olsun karşısında sağlam bi bağımsız aday yine AKP ye -1 yaptırır Rizeden.hadi bakalım hayırlısı..

ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız