Tarih: 17.04.14       
Reklam Alanı
BAL LİGİ 20. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

bal_ligiTürkiye – Bölgesel Amatör Lig 2.Grup

26/03/2011
Ardahan Bld.23 Şubat 0 – 2 Doğubayazıtspor
Erzincanspor 4 – 1 Bayburt Belediyespor
Kağızmanspor 2 – 3 Dersimspor
Karaçomakspor 0 – 3 Erzurum Bş.Bld.
Muş Şekerspor 2 – 0 Bingöl İl Özel İdare

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
26/03/2011
Hük. Yomraspor 3 – 0 Bulancakspor
S Arhavispor 2 – 1 Ünye Belediyespor
Bulancak Belediye 0 – 2 Beşikdüzüspor
Espiyespor 2 – 1 İyiderespor
Hük. Fatsa Belediyespor 3 – 0 Çukurçayır Beldespor
Kalkanderespor 6 – 1 Sürmenespor

PUAN DURUMU

1 Beşikdüzüspor 20 44 +37
2 Bulancak Belediye 20 43 +15
3 Yomraspor 20 42 +17
4 Fatsa Belediyespor 20 40 +20
5 Sürmenespor 20 32 -5
6 Ünye Belediyespor 20 27 -7
7 Espiyespor 20 25 -7
8 Kalkanderespor 20 24 +2
9 Çukurçayır Beldespor 20 22 0
10 İyiderespor 20 22 -1
11 Arhavispor 20 13 -11
12 Bulancakspor 20 0

Giresun’da olaylar çıktı!

untitledBölgesel Amatör Lig (BAL) 3. Grup’ta zirveyi yakından ilgilendiren Bulancak Belediyespor ile Beşikdüzüspor maçında gülen taraf 2-0′lık skorla Trabzon temsilcisi olurken, her iki takımın taraftarları arasında maç sonrası dönüş yolunda kavga çıktı.

Konuk ekip Trabzon temsilcisi 15. dakikada Tolga, 40. dakikada Uğur’un attığı gollerle 2-0 öne geçti. Bu esnada Bulancaklı taraftarlar konuk ekibin seyircisinin bulunduğu tribünü taş yağmuruna tuttu. Çevik kuvvet gelmesine rağmen olayların devam etmesi sonucu Beşikdüzüsporlu taraftarlar maçın ilk yarısının bitiminde staddan çıkarıldı. Beşikdüzüsporluları taşıyan araçlar Karadeniz Sahil Yolu’na inene kadar Bulancaksporlu taraftarların taş yağmuruna maruz kaldı. Birçok aracın camlarının kırıldığı taşlı saldırıda bazı taraftarlar ise yaralandı.

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
26/03/2011

Amasya Üniversitesi 1 – 2 Erbaaspor
Hük. Çankırı İl Özel İdare 0 – 3 Tekkeköy Belediye
Sivas İl Özel İdare 1 – 1 Çarşambaspor
1930 Bafraspor 0 – 1 Çorum Belediyespor
Samsun İlkadım Bld. 4 – 0 Boyabat Çeltikspor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
26/03/2011
Elazığ Belediyespor 1 – 0 Kilis Belediyespor
Erzin Belediyespor 3 – 0 Osmaniye Önderspor
G.Antep İl Özel İdare 1 – 0 Kayseri Şekerspor
Kayseri Yolspor 2 – 2 Malatya İl Özel İdare
K.Maraş Belediye 4 – 1 Adana Gençlerbirliği
Malatya Demirspor 2 – 2 Elbistan Belediyespor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
26/03/2011
Anamur Belediyespor 2 – 0 68 Yeni Aksarayspor
Çatalhüyük Çumra Bld 0 – 3 Akdeniz Belediyespor
Demre Belediyespor 3 – 1 Konya Gençlerbirliği
Karaman Gençlerbirliği 2 – 3 Nevşehir Narspor
TS Sarayönü Belediyespor 1 – 3 Niğde Belediyespor
Toroslar Belediyespor 2 – 0 Manavgat Evrenseki

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
26/03/2011
Kırşehir Fatihspor 1 – 3 Bartınspor
Ankara Adliyespor 4 – 1 Kilimli Belediyespor
Eskişehir Demirspor 1 – 1 Pursaklar Belediyespor
Sincan Belediyespor 0 – 0 Akyurt Belediyespor
TS Zonguldakspor 2 – 0 Çelik-İş Ormanspor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
26/03/2011
Bereketli 1 – 0 Kuşadasıspor
Çine Madranspor 1 – 1 Çiğli Belediyespor
Denizli Konakspor 4 – 0 Yeni Milasspor
İzmirspor 1 – 0 Aydınspor 1923
Muğlaspor 3 – 1 Bucak Bld.Oğuzhanspor
Turgutreis Belediyespor 2 – 0 Denizli Yeşilköyspor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
26/03/2011
Uşak Belediyespor 0 – 0 Kemalpaşa Bld.Ulucak
Kütahyaspor 2 – 0 Kütahya Şekerspor
Kula Belediye 4 – 2 Savspor
Yeni Sandıklı Bld. 0 – 0 Ödemiş Belediyespor
Gaybiefendispor 0 – 3 Manisa Donatımspor
Uşak İl Özel İdare 2 – 3 Salihli Belediyespor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
26/03/2011
Bigaspor 2 – 2 Ayvalıkgücü Belediye
Edremit Belediyespor 0 – 2 Bursa Zaferspor
TS Feriköy 1 – 2 Karagümrük
Maltepespor 1 – 0 Bursa Yenişehir Bld.
Merinosspor A.Ş. 2 – 0 Kestel Belediyespor
Osmanelispor 3 – 0 İstanbul Kartal Bld.

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
26/03/2011
Adapazarıspor 0 – 0 Düzcespor
Beyköy Bld. 1 – 1 Sultanbeyli Bld.
Derince Bld. 4 – 1 Kaynaşlı Bld.
Hendek Gençlik 1 – 1 Serdivanspor
İzmit Çenesuyu Plajyolu 3 – 1 Körfez Bld.Hereke Yıldız
Rami 0 – 4 Küçükköy
S Ümraniye 2 – 0 Kocaeli Bş.B.Kağıtspor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 12.Grup
26/03/2011
Alibeyköy 3 – 3 Velimeşe Bld.
Çerkezköyspor 3 – 0 Altınova Bld.
Çiftlikköy Bld. 1 – 2 Küçükçekmece
Keşanspor 2 – 0 Beylikdüzü
Tekirdağspor 0 – 0 Yeniköy
28/03/2011
14:00 Kırklareli Sanayi v Ayşekadın G.Birliği

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26 Mart 2011, 20:11 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YÖNET
YORUM YAZIN
ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız