Tarih: 20.04.14       
Reklam Alanı
Bal Ligi 3. Hafta Maç Sonuçları

Bal liginde Ardeşenspor evinde Bingöl temsilcisini gole boğdu. Kalkanderespor deplasmanda kayıp…

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 1.Grup
16/10/2011
14:00 MS Ardeşenspor 5 – 1 Bingöl İl Özel İdare 3-1
14:00 MS Bayazıtspor 0 – 0 3 Mart Beldespor 0-0
14:00 MS Bayburt Belediyespor 2 – 4 Refahiyespor 2-2
14:00 MS Kağızmanspor 0 – 1 Arhavispor 0-1
14:00 MS Kelkit Hürriyetspor 3 – 1 Kalkanderespor 3-0

Puan Durumu

  O P Av
  1 Refahiyespor 3 9 +6
  2 Arhavispor 3 7 +3
  3 Kelkit Hürriyet 3 6 +1
  4 3 Mart Belde 2 4 +4
  5 Ardeşenspor 3 4 +2
  6 Kalkanderespor 3 4 -1
  7 Bayazıtspor 2 2 0
  8 Göle Belediyespor 2 1 -1
  9 Bayburt Belediyespor 2 1 -2
  10 Kağızmanspor 3 0 -4
  11 Bingöl İl Özel İdare 2 0 -8

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 2.Grup
16/10/2011
14:00 MS Bağlar Belediyespor 1 – 1 Dersimspor 1-0
14:00 MS Kızıltepespor 1 – 0 72 Batmanspor 1-0
14:00 MS Muş Muratspor 2 – 0 Hakkari Zapspor 0-0
14:00 MS S Özgüzelderespor 1 – 5 Van DSİ Spor 0-3
14:00 MS Yeni Şırnakspor 0 – 2 Yeni Diyarbakırspor 0-1
14:10 MS Gercüş Bağlarspor 1 – 2 Siirt Gençlerbirliği Spor 0-1


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
15/10/2011
14:30 MS İlkadım Belediyespor 2 – 0 Trabzon İdmanocağı 2-0
16/10/2011
14:30 MS Bulancak Belediye 1 – 1 Yeni Amasyaspor 0-1
14:30 MS Dikbıyık Belediyespor 0 – 2 Düzyurtspor 0-1
14:30 MS Ünye Belediyespor 0 – 2 Fatsa Belediyespor 0-0
14:30 MS Yomraspor 3 – 2 Erbaa Güreş İhtisas 1-2
14:30 MS 1930 Bafraspor 4 – 0 Espiye Belediyespor 2-0


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
15/10/2011
14:30 MS Adıyaman Belediyespor 1 – 1 Malatyaspor 0-1
16/10/2011

14:30 MS Elbistan Belediyespor 1 – 3 K.Maraş Belediyespor 1-1
14:30 MS Kadirlispor 0 – 0 Kilis Belediyespor 0-0
14:30 MS Orduzuspor 1 – 3 Ş.Urfa İl Özel İdare 1-1
14:30 MS Siverek Belediyespor 1 – 4 44 Malatyaspor 0-2


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
16/10/2011
14:30 MS Adana Gençlerbirliği 0 – 0 İskenderun Asaşspor 0-0
14:30 MS Adana Tekspor 1 – 0 Erdemli Belediyespor 0-0
14:30 MS Bozyazı Belediyespor 0 – 1 70 Karaman Gençlikspor 0-1
14:30 MS Ceyhanspor 1 – 1 Toroslar Belediyespor 1-0
14:30 MS Erzin Belediyespor 3 – 1 Niğde Belediyespor 1-0
14:30 MS Talasgücü Belediyespor 1 – 0 Kayseri Şekerspor 1-0


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
16/10/2011
14:30 MS Kırşehirspor 1 – 1 Şirin Kırşehirspor 0-1
14:30 MS Nevşehirspor Gençlik 1 – 0 Sivas İl Özel İdare 1-0
14:30 MS Sincan Belediyespor 1 – 1 68 Yeni Aksarayspor 1-1
14:30 MS Sorgun Belediyespor 1 – 1 Akyurt Belediyespor 0-0
14:30 MS Türk Metal Gençlik 1 – 1 Kazan Belediyespor 1-0
14:30 MS Zara Belediyespor 1 – 1 Çorum Belediyespor 0-0


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
16/10/2011
14:30 MS Beyşehir Belediyespor 1 – 1 Kumluca Belediyespor 1-1
14:30 MS Burdur Şekerspor 3 – 1 İhsaniye Belediyespor 1-0
14:30 MS Emirdağspor 2 – 1 Selçuklu Belediyespor 1-0
14:30 MS Ispartaspor 2 – 2 Demre Belediyespor 1-0
14:30 MS Manavgat Belediyespor 0 – 1 Isparta Emrespor 0-0
14:30 MS Sarayönü Belediyespor 0 – 0 Isparta İl Özel İdare 0-0


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
15/10/2011
14:30 MS Gaybiefendispor 2 – 1 Eskişehir Sağlıkspor 1-1
16/10/2011
14:30 MS Altınova Belediyespor 2 – 1 Bursa Merinosspor 0-1
14:30 MS Eskişehir Demirspor 5 – 0 Bursa Zaferspor 2-0
14:30 MS TS İznikspor 2 – 0 Armutlu Belediyespor 1-0
14:30 MS Kütahyaspor 0 – 0 Kestel Belediyespor 0-0
14:30 MS Yalovaspor 3 – 0 Simav Gençyurduspor 0-0


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
16/10/2011
14:30 MS Bergama Belediyespor 6 – 1 Kaklık Belediyespor 3-0
14:30 MS Çine Madranspor 3 – 1 Turgutreis Belediyespor 1-1
14:30 MS Denizli Konakspor 1 – 2 Didim Belediyespor 0-1
14:30 MS İzmirspor 1 – 0 Uşak İl Özel İdare 1-0
14:30 MS Muğlaspor 1 – 0 Torbalıspor 1-0
14:30 MS Uşak Belediyespor 2 – 2 Bozdoğan Belediyespor 0-1


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
15/10/2011
14:30 MS Balıkesir Belediyespor 1 – 1 Manisa Belediyespor 1-1
16/10/2011
14:30 MS Karabiga İçdaşspor 0 – 2 Çiğli Belediyespor 0-1
14:30 MS Kulaspor 3 – 3 Bozcaadaspor 2-2
14:30 MS Küçükköy Belediyespor 2 – 0 Yeni Bornovaspor 0-0
14:30 MS Ödemiş Belediyespor 2 – 2 Ayvalıkgücü Belediyespor 1-0


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
16/10/2011
14:30 MS T Darıca Kale Bayramoğluspor 1 – 1 Derince Belediyespor 0-1
14:30 MS Edirnespor Gençlik 4 – 0 Feriköyspor 0-0
14:30 MS İzmit Çenesuyu Plajyoluspor 1 – 0 Avcılar Belediyespor 0-0
14:30 MS Keşanspor 1 – 0 Kocaeli Bş.B.Kağıtspor 1-0
15:30 MS Büyükçekmecespor 1 – 0 Beykozspor 1908 0-0
15:30 MS İstanbulspor (BAL) 1 – 1 Babaeskispor 0-0


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 12.Grup
16/10/2011
14:30 MS AS Akyazı 1 – 0 Çorlu Gençlerbirliği 0-0
14:30 MS Çerkezköyspor 2 – 3 Adapazarıspor 0-1
15:30 MS Beşyüzevlerspor 2 – 0 Vitraspor 1-0
15:30 MS Fatih Karagümrükspor 0 – 0 Silivrispor 0-0
15:30 MS Sultanbeyli Belediyespor 1 – 1 Yeniköyspor 1-1


Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 13.Grup
15/10/2011
14:30 MS Tosya Belediyespor 2 – 5 Düzcespor 0-2
16/10/2011
14:30 MS Beyköy Belediyespor 3 – 0 Zeytinburnuspor 0-0
14:30 MS Geredespor 0 – 3 Zonguldak Kömürspor 0-3
14:30 MS Kozluspor 0 – 2 Bartınspor 0-1
15:30 MS Bayrampaşa Tunaspor 3 – 1 Belediye Safranboluspor 2-1
15:30 MS Sultangazispor 3 – 0 Beylikdüzü 1-0

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 16 Ekim 2011, 16:46 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YAZDIR
YÖNET
YORUM YAZIN
ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız