Tarih: 23.04.14       
Reklam Alanı
Bal Ligi 7. Hafta Sonuçları

Bal Liginde temsilcimiz Ardeşenspor, bugün deplasmanda Kars temsilcisi Kağızmanspor’u 4-1 yenerken, Kalkanderespor haftayı bay takım olarak geçti.

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 1.Grup İY
20/11/2011
12:30 MS Bayburt Belediyespor 0 – 3 3 Mart Beldespor 0-0
12:30 MS Göle Belediyespor 4 – 0 Bingöl İl Özel İdare 1-0
12:30 MS Kağızmanspor 1 – 4 Ardeşenspor 1-2
12:30 MS Kelkit Hürriyetspor 4 – 1 Bayazıtspor 2-0
12:30 MS Refahiyespor 2 – 0 Arhavispor 2-0

Puan Durumu

1 Refahiyespor 6 13 +7
2 Ardeşenspor 6 13 +7
3 Arhavispor 7 13 +4
4 Kalkanderespor 6 13 +2
5 3 Mart Beldespor 6 10 +7
6 Kelkit Hürriyetspor 7 10 +1
7 Bayburt Belediyespor 6 7 -4
8 Kağızmanspor 7 6 -6
9 Göle Belediyespor 6 5 -1
10 Bayazıtspor 5 5 -3
11 Bingöl İl Özel İdare 6 1 -14

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 2.Grup İY
20/11/2011
12:00 MS Bağlar Belediyespor 1 – 0 Hakkari Zapspor 0-0
12:30 Ert. Dersimspor P – P Van DSİ Spor
12:30 MS Kızıltepespor 2 – 3 Muş Muratspor 1-3
12:30 MS Özgüzelderespor 0 – 2 Gercüş Bağlarspor 0-0
12:30 MS Yeni Şırnakspor 2 – 0 Siirt Gençlerbirliği Spor 0-0
12:30 MS 72 Batmanspor 0 – 1 Yeni Diyarbakırspor 0-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 3.Grup İY
19/11/2011
13:30 MS Dikbıyık Belediyespor 0 – 0 Yeni Amasyaspor 0-0
20/11/2011
13:30 MS Erbaa Güreş İhtisas 0 – 1 Fatsa Belediyespor 0-1
13:30 MS Espiye Belediyespor 0 – 1 Düzyurtspor 0-0
13:30 MS Ünye Belediyespor 2 – 2 Bulancak Belediye 0-0
13:30 MS Yomraspor 1 – 4 Trabzon İdmanocağı 1-0
13:30 MS 1930 Bafraspor 1 – 0 İlkadım Belediyespor 0-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 4.Grup İY
20/11/2011
13:30 MS Elbistan Belediyespor 0 – 2 Siverek Belediyespor 0-1
13:30 MS Kadirlispor 4 – 3 Malatyaspor 3-2
13:30 MS Kilis Belediyespor 2 – 2 K.Maraş Belediyespor 0-1
13:30 MS Orduzuspor 1 – 3 Adıyaman Belediyespor 1-1
13:30 MS Şehit Kamil Belediyespor 2 – 3 44 Malatyaspor 0-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 5.Grup İY
20/11/2011
13:30 MS Adana Gençlerbirliği 3 – 3 Ceyhanspor 2-1
13:30 MS Adana Tekspor 1 – 0 Niğde Belediyespor 0-0
13:30 MS Bozyazı Belediyespor 0 – 1 Toroslar Belediyespor 0-1
13:30 MS İskenderun Asaşspor 1 – 0 Erdemli Belediyespor 0-0
13:30 MS Talasgücü Belediyespor 0 – 0 Erzin Belediyespor 0-0
13:30 MS 70 Karaman Gençlikspor 1 – 1 Kayseri Şekerspor 0-1
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 6.Grup İY
20/11/2011
13:30 MS Kırşehirspor 0 – 2 Zara Belediyespor 0-0
13:30 MS Nevşehirspor Gençlik 1 – 0 Türk Metal Gençlik 1-0
13:30 MS Sincan Belediyespor 1 – 0 Kazan Belediyespor 0-0
13:30 MS Sivas İl Özel İdare 1 – 1 Akyurt Belediyespor 0-0
13:30 MS Sorgun Belediyespor 0 – 3 Çorum Belediyespor 0-1
13:30 MS 68 Yeni Aksarayspor 3 – 0 Şirin Kırşehirspor 2-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 7.Grup İY
20/11/2011
13:30 MS Burdur Şekerspor 2 – 1 Demre Belediyespor 1-0
13:30 MS Emirdağspor 0 – 0 Kumluca Belediyespor 0-0
13:30 MS Isparta Emrespor 3 – 0 İhsaniye Belediyespor 3-0
13:30 MS Manavgat Belediyespor 3 – 0 Beyşehir Belediyespor 1-0
13:30 MS Sarayönü Belediyespor 6 – 0 Ispartaspor 3-0
13:30 MS Selçuklu Belediyespor 1 – 2 Isparta İl Özel İdare 0-1
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 8.Grup İY
20/11/2011
13:30 MS Bursa Zaferspor 2 – 2 Armutlu Belediyespor 2-1
13:30 MS Eskişehir Demirspor 1 – 1 Bursa Merinosspor 0-0
13:30 MS Gaybiefendispor 0 – 2 Kestel Belediyespor 0-0
13:30 MS İznikspor 1 – 0 Kütahyaspor 0-0
13:30 MS Simav Gençyurduspor 1 – 5 Eskişehir Sağlıkspor 1-1
13:30 MS Yalovaspor 1 – 1 Altınova Belediyespor 0-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 9.Grup İY
19/11/2011
13:30 MS İzmirspor 1 – 0 Muğlaspor 1-0
20/11/2011
13:30 MS Bergama Belediyespor 1 – 1 Bozdoğan Belediyespor 0-1
13:30 MS Çine Madranspor 1 - 2 Uşak Belediyespor 0-1
13:30 MS Denizli Konakspor 4 – 0 Torbalıspor 2-0
13:30 MS Didim Belediyespor 0 – 1 Turgutreis Belediyespor 0-0
13:30 MS Uşak İl Özel İdare 4 – 1 Kaklık Belediyespor 1-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 10.Grup İY
19/11/2011
13:30 MS Balıkesir Belediyespor 2 – 0 Karabiga İçdaşspor 0-0
20/11/2011
13:30 MS Ayvalıkgücü Belediyespor 0 – 0 Manisa Belediyespor 0-0
13:30 MS Kulaspor 1 – 1 Küçükköy Belediyespor 0-0
13:30 MS Ödemiş Belediyespor 1 – 1 Yeni Bornovaspor 0-1
13:30 MS Salihli Belediyespor 1 – 4 Çiğli Belediyespor 0-4
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 11.Grup İY
20/11/2011
13:30 MS Darıca K.Bayramoğluspor 1 – 2 İstanbulspor (BAL) 1-0
13:30 MS Derince Belediyespor 0 – 0 Keşanspor 0-0
13:30 MS Edirnespor Gençlik 1 – 0 Babaeskispor 0-0
13:30 MS Kocaeli Bş.B.Kağıtspor 3 – 0 Avcılar Belediyespor 2-0
14:00 MS Büyükçekmecespor 1 – 0 İzmit Ç.Plajyoluspor 1-0
14:40 MS T Feriköyspor 1 – 1 Beykozspor 1908 1-1
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 12.Grup İY
20/11/2011
13:30 MS AS Akyazı 1 – 0 Beşyüzevlerspor 0-0
13:30 MS Garajlar Taçspor 1 – 3 Adapazarıspor 0-2
14:00 MS Fatih Karagümrükspor 2 – 3 Çerkezköyspor 2-2
14:00 MS Sultanbeyli Belediyespor 3 – 1 Vitraspor 1-1
14:00 MS Yeniköyspor 4 – 2 Silivrispor 3-1
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 13.Grup İY
19/11/2011
13:30 MS Geredespor 1 – 0 Bayrampaşa Tunaspor 1-0
13:30 MS Tosya Belediyespor 2 – 1 Bartınspor 0-0
13:30 MS Zonguldak Kömürspor 1 – 2 Düzcespor 0-2
14:00 MS Sultangazispor 1 – 0 Kozluspor 0-0
14:00 MS Zeytinburnuspor 1 – 1 Beylikdüzü 1-0
20/11/2011
13:30 MS Beyköy Belediyespor 4 – 2 Belediye Safranboluspor 0-1

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 20 Kasım 2011, 16:06 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YAZDIR
YÖNET
YORUM YAZIN
ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız