Tarih: 24.04.14       
Reklam Alanı
BAL LİGİ 8. HAFTA SONUÇLARI

taraftarTürkiye – Bölgesel Amatör Lig 1.Grup
27/11/2010
13:30 Bayburt Belediyespor 1 – 0 Erzincanspor
13:30 Bingöl İl Özel İdare 0 – 0 Muş Şekerspor
13:30 Dersimspor 3 – 1 Kağızmanspor
13:30 Doğubayazıtspor 4 – 1 Ardahan Bld.23 Şubat
13:30 Erzurum Bş.Bld. 1 – 0 Karaçomakspor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 2.Grup
27/11/2010
12:30 Başkalespor 0 – 1 Özgüzelderespor
13:30 Adıyaman Belediyespor 3 – 1 Kızıltepe Gençlerbirliği
13:30 Birecik Belediyespor 2 – 2 Erganispor
13:30 Cilo Yüksekova 2 – 0 Şenobaspor
13:30 Diyarbakır İl Özel İd.Ay spor 0 – 1 Siirt Gençlerbirliği

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
27/11/2010
13:30 Arhavispor 1 – 1 İyiderespor 0-0
13:30 Bulancak Belediye 1 – 1 Çukurçayır Beldespor
13:30 Hük. Bulancakspor 0 – 3 Ünye Belediyespor
13:30 Espiyespor 0 – 4 Beşikdüzüspor
13:30 Fatsa Belediyespor 0 – 0 Sürmenespor
13:30 Yomraspor 3 – 2 Kalkanderespor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
27/11/2010
13:30 Amasya Üniversitesi 1 – 1 Çorum Belediyespor
13:30 Hük. Çankırı İl Özel İdare 0 – 3 Erbaaspor
13:30 Sivas İl Özel İdare 1 – 0 Tekkeköy Belediye
13:30 Sorgun Belediyespor 1 – 5 Çarşambaspor
13:30  1930 Bafraspor 3 – 2 Boyabat Çeltikspor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
27/11/2010
13:30 Elazığ Belediyespor 5 – 2 Adana Gençlerbirliği
13:30 Elbistan Belediyespor 3 – 2 Kayseri Şekerspor
13:30 G.Antep İl Özel İdare 2 – 2 Kilis Belediyespor
13:30 Kayseri Yolspor 2 – 1 Osmaniye Önderspor
13:30  K.Maraş Belediye 4 – 0 Malatya İl Özel İdare
13:30 Malatya Demirspor 0 – 1 Erzin Belediyespor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
27/11/2010
13:30 Akdeniz Belediyespor 0 – 1 Manavgat Evrenseki
13:30 Anamur Belediyespor 0 – 0 Konya Gençlerbirliği
13:30 Çatalhüyük Çumra Bld 0 – 2 Karaman Gençlerbirliği
13:30 Demre Belediyespor 1 – 1 Nevşehir Narspor
13:30 Sarayönü Belediyespor 1 – 0 68 Yeni Aksarayspor
13:30 Toroslar Belediyespor 7 – 1 Niğde Belediyespor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
27/11/2010
13:30 Ankara Adliyespor 4 – 0 Kırşehir Fatihspor
13:30 Eskişehir Demirspor 6 – 1 Yahşihanspor
13:30 Geredespor 1 – 0 Çelik-İş Ormanspor
13:30 Kilimli Belediyespor 3 – 0 Pursaklar Belediyespor
13:30 Sincan Belediyespor 4 – 0 Bartınspor
13:30 Zonguldakspor 0 – 0 Akyurt Belediyespor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
27/11/2010
13:30 Aydınspor 1923 4 – 1 İzmirspor
13:30 Bucak Bld.Oğuzhanspor 1 – 3 Muğlaspor
13:30 Çiğli Belediyespor 2 – 0 Çine Madranspor
13:30 Denizli Yeşilköyspor 2 – 1 Turgutreis Belediyespor
13:30 Kuşadasıspor 1 – 0 Bereketli
13:30 Yeni Milasspor 0 – 1 Denizli Konakspor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
27/11/2010
12:00 Kütahya Şekerspor 0 – 1 Kütahyaspor
13:30 Kemalpaşa Bld.Ulucak 2 – 1 Uşak Belediyespor
13:30 Manisa Donatımspor 1 – 3 Gaybiefendispor
13:30 Ödemiş Belediyespor 0 – 2 Yeni Sandıklı Bld.
13:30 Salihli Belediyespor 0 – 2 Uşak İl Özel İdare
13:30 Savspor 0 – 2 Kula Belediye

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
27/11/2010
13:30 Bigaspor 0 – 2 Kestel Belediyespor
13:30 Bursa Yenişehir Bld. 0 – 1 İstanbul Kartal Bld.
13:30 Merinosspor A.Ş. 1 – 2 Karagümrük
13:30 Osmanelispor 1 – 5 Ayvalıkgücü Belediye
14:15  Feriköy 1 – 1 Bursa Zaferspor
14:15 Maltepespor 2 – 0 Edremit Belediyespor

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
27/11/2010
13:30 Düzcespor 1 – 1 Adapazarıspor
13:30 Kaynaşlı Bld. 2 – 3 Derince Bld.
13:30 Kocaeli Bş.B.Kağıtspor 1 – 1 Ümraniye
13:30 Körfez Bld.Hereke Yıldız 2 – 1 İzmit Çenesuyu Plajyolu
13:30 Serdivanspor 1 – 0 Hendek Gençlik
14:15  Küçükköy 1 – 1 Rami
14:15  Sultanbeyli Bld. 1 – 2 Beyköy Bld.

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 12.Grup
27/11/2010
13:30 Çerkezköyspor 2 – 1 Yeniköy
13:30 Keşanspor 2 – 0 Küçükçekmece 0-0
13:30 Kırklareli Sanayi 1 – 2 Altınova Bld. 0-0
13:30 Tekirdağspor 1 – 2 Beylikdüzü 0-0
13:30  Velimeşe Bld. 1 – 2 Ayşekadın G.Birliği 0-1
14:15  Alibeyköy 2 – 1 Çiftlikköy Bld.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 28 Kasım 2010, 16:17 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YAZDIR
YÖNET
YORUM YAZIN
ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız