Tarih: 16.04.14       
Reklam Alanı
BAL LİGİ 9. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

Bölgesel amatör lig(Bal), tüm hızıyla devam ediyor. Temsilcimiz İyiderespor evinde Espiyespor ile 2-2 berabere kaldı.. Kalkanderespor deplasmanda mağlup.Tüm gruplarda alınan sonuçlar…

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 1.Grup
05/12/2010
12:30 Ardahan Bld.23 Şubat 0 – 5 Erzurum Bş.Bld.
12:30 Erzincanspor 6 – 0 Bingöl İl Özel İdare
12:30 Kağızmanspor 1 – 1 Bayburt Belediyespor
12:30 Karaçomakspor 1 – 0 Dersimspor
12:30 Muş Şekerspor 0 – 2 Doğubayazıtspor

BAL-1-P.9

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 2.Grup
05/12/2010
12:30 Erganispor 3 – 1 Cilo Yüksekova
12:30 Kızıltepe Gençlerbirliği 3 – 1 Birecik Belediyespor
12:30 Özgüzelderespor 2 – 0 Adıyaman Belediyespor
12:30 Siirt Gençlerbirliği 0 – 0 Başkalespor
12:30 Şenobaspor 3 – 1 Diyarbakır İl Özel İd.Ayspor

BAL-2-P.9

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
04/12/2010
13:30 Ünye Belediyespor 2 – 1 Arhavispor
05/12/2010
13:30 Beşikdüzüspor 2 – 1 Bulancak Belediye
13:30 Hük. Bulancakspor 0 – 3 Yomraspor
13:30 Çukurçayır Beldespor 1 – 2 Fatsa Belediyespor
13:30 İyiderespor 2 – 2 Espiyespor
13:30 Sürmenespor 2 – 1 Kalkanderespor

BAL-3-P.9

BAL-3-10.hafta_maclari

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
04/12/2010
13:30 Çorum Belediyespor 0 – 1 1930 Bafraspor
05/12/2010
13:30 Boyabat Çeltikspor 1 – 0 Samsun İlkadım Bld.
13:30 Çarşambaspor 3 – 0 Sivas İl Özel İdare
13:30 Erbaaspor 3 – 1 Amasya Üniversitesi
13:30 Hük. Tekkeköy Belediye 3 – 0 Çankırı İl Özel İdare

BAL-4-P.9

BAL-4-G.H.10

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
05/12/2010
13:30 Adana Gençlerbirliği 3 – 1 K.Maraş Belediye
13:30 Elbistan Belediyespor 0 – 0 Malatya Demirspor
13:30 Kayseri Şekerspor 9 – 0 G.Antep İl Özel İdare
13:30 Kilis Belediyespor 0 – 0 Elazığ Belediyespor
13:30 Malatya İl Özel İdare 2 – 5 Kayseri Yolspor
13:30 Osmaniye Önderspor 1 – 0 Erzin Belediyespor

BAL-5-P.9

BAL-5-G.H.10

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
04/12/2010
13:30 68 Yeni Aksarayspor 1 – 0 Anamur Belediyespor
05/12/2010
13:30 Akdeniz Belediyespor 2 – 1 Çatalhüyük Çumra Bld
13:30 Konya Gençlerbirliği 1 – 1 Demre Belediyespor
13:30 Manavgat Evrenseki 2 – 0 Toroslar Belediyespor
13:30 Nevşehir Narspor 0 – 1 Karaman Gençlerbirliği
13:30 Niğde Belediyespor 1 – 1 Sarayönü Belediyespor

BAL-6-P.9

BAL-6-G.H.10

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
04/12/2010
13:30 Yahşihanspor 2 – 1 Geredespor
05/12/2010
13:30 Akyurt Belediyespor 0 – 1 Sincan Belediyespor
13:30 Bartınspor 2 – 0 Kırşehir Fatihspor
13:30 Çelik-İş Ormanspor 0 – 2 Zonguldakspor
13:30 Kilimli Belediyespor 1 – 0 Ankara Adliyespor
13:30 Pursaklar Belediyespor 2 – 4 Eskişehir Demirspor
 

BAL-7-P.9

BAL-7-G.H.10

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
04/12/2010
13:30 Bereketli 0 – 4 Foça Belediyespor
13:30 İzmirspor 0 – 0 Yeni Milasspor
05/12/2010
13:30 Çine Madranspor 8 – 3 Bucak Bld.Oğuzhanspor
13:30 Denizli Konakspor 2 – 1 Denizli Yeşilköyspor
13:30 Muğlaspor 2 – 1 Kuşadasıspor
13:30 Turgutreis Belediyespor 1 – 0 Çiğli Belediyespor

BAL-8-P.9

BAL-8-G.H.10

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
04/12/2010
13:30 Uşak İl Özel İdare 2 – 1 Kütahya Şekerspor
14:00 Kütahyaspor 2 – 2 Savspor
05/12/2010
13:30 Kula Belediye 4 – 2 Manisa Donatımspor
13:30 Uşak Belediyespor 4 – 1 Emirdağspor
13:30 Yeni Sandıklı Bld. 6 – 1 Salihli Belediyespor
14:00 Gaybiefendispor 3 – 1 Kemalpaşa Bld.Ulucak

BAL-9-P.9

BAL-9-G.H.10

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
04/12/2010
14:15 Karagümrük 1 – 0 Feriköy
05/12/2010
13:30 Ayvalıkgücü Belediye 3 – 0 Bigaspor
13:30 Bursa Yenişehir Bld. 1 – 0 Maltepespor
13:30 Bursa Zaferspor 2 – 2 Edremit Belediyespor
13:30 Kestel Belediyespor 0 – 0 Merinosspor A.Ş.
14:15  İstanbul Kartal Bld. 2 – 0 Osmanelispor

BAL-10-P.9

BAL-10-G.H.10

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
05/12/2010
13:30 Adapazarıspor 1 – 0 Sultanbeyli Bld.
13:30 Beyköy Bld. 2 – 3 Kocaeli Bş.B.Kağıtspor
13:30 Derince Bld. 1 – 2 Serdivanspor
13:30 Hendek Gençlik 2 – 0 Körfez Bld.Hereke Yıldız
13:30 (Yarıda Kaldı) İzmit Çenesuyu Plajyolu 2 – 0 Küçükköy
13:30 Ümraniye 1 – 0 Kaynaşlı Bld.
14:15  Rami 0 – 2 Düzcespor

BAL-11-P.9

BAL-11-G.H.10

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 12.Grup
05/12/2010
13:30 Altınova Bld. 2 – 2 Çerkezköyspor
13:30 Ayşekadın G.Birliği 2 – 2 Kırklareli Sanayi
13:30 Velimeşe Bld. 2 – 1 Alibeyköy
14:15  Beylikdüzü 1 – 1 Keşanspor
14:15 Küçükçekmece 2 – 0 Çiftlikköy Bld.
14:15 Yeniköy 2 – 2 Tekirdağspor

BAL-12-P.9

BAL-12-G.H.10

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 05 Aralık 2010, 16:26 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YÖNET
YORUM YAZIN
cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız