Tarih: 17.04.14       
Reklam Alanı
BAL Ligi Sonuçları…

Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 1.Grup
09/10/2010 IY
15:15 MS Bingöl İl Özel İdare 6 – 6 Kağızmanspor 2-4
10/10/2010 IY
15:00 MS Bayburt Belediyespor 2 – 1 Karaçomakspor 1-0
15:00 Hük. Dersimspor 3 – 0 Ardahan Bld.23 Şubat
15:00 MS Erzincanspor 3 – 1 Muş Şekerspor 1-0
15:00 MS Erzurum Bş.Bld. 3 – 1 Doğubayazıtspor 0-1
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 2.Grup

AJANSRİZE.NET/Bal liginde mücadele eden tüm takımlara başarılar diler….

 10/10/2010 IY
15:00 MS Başkalespor 2 – 1 Şenobaspor 0-0
15:00 MS Birecik Belediyespor 4 – 3 Adıyaman Belediyespor 4-2
15:00 MS Cilo Yüksekova 3 – 0 Kızıltepe Gençlerbirliği 2-0
15:00 MS Diyarbakır İl Özel İd.Ay spor 0 – 4 Erganispor 0-1
15:00 MS Siirt Gençlerbirliği 1 – 1 Özgüzelderespor 1-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
10/10/2010 IY
15:00 Hük. Bulancak Belediye 3 – 0 Bulancakspor
15:00 MS Çukurçayır Beldespor 0 – 3 Yomraspor 0-2
15:00 MS Espiyespor 1 – 0 Arhavispor 0-0
15:00 MS Fatsa Belediyespor 1 – 2 Ünye Belediyespor 0-1
15:00 MS Kalkanderespor 1 – 0 İyiderespor 1-0
15:00 MS Sürmenespor 1 – 0 Beşikdüzüspor 0-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
10/10/2010 IY
15:00 MS Amasya Üniversitesi 1 – 1 Sorgun Belediyespor 1-0
15:00 MS Boyabat Çeltikspor 0 – 1 Erbaaspor 0-1
15:00 MS Çankırı İl Özel İdare 1 – 4 Sivas İl Özel İdare 1-1
15:00 MS Samsun İlkadım Bld. 3 – 2 Tekkeköy Belediye 1-2
15:00 MS 1930 Bafraspor 2 – 1 Çarşambaspor 1-1
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
09/10/2010 IY
15:00 MS Erzin Belediyespor 0 – 0 Kilis Belediyespor 0-0
10/10/2010 IY
15:00 MS Elazığ Belediyespor 3 – 1 G.Antep İl Özel İdare 1-0
15:00 MS Kayseri Yolspor 0 – 1 Kayseri Şekerspor 0-1
15:00 MS K.Maraş Belediye 2 – 1 Elbistan Belediyespor 1-1
15:00 MS Malatya İl Özel İdare 1 – 1 Malatya Demirspor 1-0
15:00 MS Osmaniye Önderspor 2 – 1 Adana Gençlerbirliği 0-1
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
10/10/2010 IY
15:00 MS Anamur Belediyespor 1 – 1 Akdeniz Belediyespor 0-0
15:00 MS Demre Belediyespor 1 – 0 Manavgat Evrenseki 0-0
15:00 MS Karaman Gençlerbirliği 0 – 0 Niğde Belediyespor 0-0
15:00 MS Konya Gençlerbirliği 0 – 0 Çatalhüyük Çumra Bld 0-0
15:00 MS Nevşehir Narspor 0 – 1 68 Yeni Aksarayspor 0-0
15:00 MS Sarayönü Belediyespor 0 – 0 Toroslar Belediyespor 0-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
10/10/2010 IY
15:00 MS Akyurt Belediyespor 2 – 1 Ankara Adliyespor 0-0
15:00 MS Bartınspor 3 – 0 Çelik-İş Ormanspor 3-0
15:00 MS Geredespor 1 – 1 Eskişehir Demirspor 0-0
15:00 MS Kırşehir Fatihspor 3 – 2 Yahşihanspor 1-1
15:00 MS Sincan Belediyespor 0 – 3 Pursaklar Belediyespor 0-0
15:00 MS Zonguldakspor 2 – 0 Kilimli Belediyespor 1-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
09/10/2010 IY
15:00 MS Çiğli Belediyespor 1 – 0 Denizli Yeşilköyspor 1-0
10/10/2010 IY
14:00 MS Bereketli 1 – 2 Denizli Konakspor 1-1
15:00 MS Bucak Bld.Oğuzhanspor 1 – 1 Yeni Milasspor 0-0
15:00 MS Foça Belediyespor 1 – 2 İzmirspor 1-0
15:00 MS Kuşadasıspor 1 – 3 Aydınspor 1923 1-1
15:00 MS Muğlaspor 2 – 0 Turgutreis Belediyespor 2-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
10/10/2010 IY
15:00 MS Emirdağspor 0 – 0 Yeni Sandıklı Bld. 0-0
15:00 MS Gaybiefendispor 1 – 1 Kütahyaspor 0-0
15:00 MS Kemalpaşa Bld.Ulucak 1 – 3 Ödemiş Belediyespor 1-0
15:00 MS Manisa Donatımspor 3 – 0 Salihli Belediyespor 3-0
15:00 MS Savspor 3 – 1 Kütahya Şekerspor 1-1
15:00 MS Uşak Belediyespor 2 – 2 Uşak İl Özel İdare 1-2
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
09/10/2010 IY
15:00 MS Bursa Zaferspor 1 – 1 Kestel Belediyespor 0-0
10/10/2010 IY
15:00 MS Bigaspor 1 – 1 Osmanelispor 0-0
15:00 MS Edremit Belediyespor 0 – 2 Ayvalıkgücü Belediye 0-0
15:00 MS Feriköy 2 – 0 İstanbul Kartal Bld. 1-0
15:00 MS Karagümrük 4 – 2 Maltepespor 2-0
15:00 MS Merinosspor A.Ş. 2 – 0 Bursa Yenişehir Bld. 2-0
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
10/10/2010 IY
15:00 MS Adapazarıspor 3 – 2 Hendek Gençlik 2-1
15:00 MS S Düzcespor 2 – 2 Beyköy Bld. 0-2
15:00 MS İzmit Çenesuyu Plajyolu 0 – 1 Derince Bld. 0-1
15:00 MS Körfez Bld.Hereke Yıldız 1 – 1 Kocaeli Bş.B.Kağıtspor 0-1
15:00 MS Küçükköy 0 – 0 Sultanbeyli Bld. 0-0
15:00 MS Rami 1 – 8 Ümraniye 0-4
15:00 MS Serdivanspor 4 – 1 Kaynaşlı Bld. 2-1
Türkiye – Bölgesel Amatör Lig 12.Grup
10/10/2010 IY
15:00 MS Beylikdüzü 0 – 0 Alibeyköy 0-0
15:00 MS Çerkezköyspor 1 – 0 Kırklareli Sanayi 1-0
15:00 MS Çiftlikköy Bld. 1 – 1 Altınova Bld. 0-1
15:00 MS Keşanspor 1 – 0 Ayşekadın G.Birliği 0-0
15:00 MS Küçükçekmece 2 – 1 Yeniköy 0-1
15:00 MS Tekirdağspor 2 – 0 Velimeşe Bld. 0-0

Not: Sağda yer alan skor ilk yarı skorudur..

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Ekim 2010, 19:08 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YÖNET
YORUM YAZIN
ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız