Tarih: 24.04.14       
Reklam Alanı
Kadın Doktor İntihar Etti

doktor-buketin-sir-olumu-2010-02-06_mErzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi’nde anestezi ve reanimasyon uzmanı olan Dr. Buket Tasmacıoğlu, gece nöbetinden çıktıktan sonra odasında ölü olarak bulundu.

Dr. Buket Tasmacıoğlu’nun ölümü üzerine soruşturma başlatıldı.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olan 37 yaşındaki Uzman Dr. Buket Tasmacıoğlu, 30 Temmuz 2007 ila 6 Şubat 2009 tarihleri arasında Erzurum Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi’nde anestezi uzmanı olarak görev yaptı. Daha sonra Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi’ne geçen Dr. Tasmacıoğlu, Nenehatun Kadın ve Doğum Hastanesi’nden ayrıldığı gün yaşama veda etti.

Gece hastanede nöbetçi doktor olarak görev yapan Tasmacıoğlu, bugün öğle saatlerinde odasında ölü olarak bulundu. Bekar olan ve annesi ile birlikte Erzurum’da oturan Uzman Dr. Buket Tasmacıoğlu’nun ölümü meslektaşları arasında şaşkınlık yaratırken, hastane yöneticilerinin “Haber yapılmasın, hastanenin adı kötüye çıkar” demesi dikkat çekti.

Ayağına narkoz enjekte ettiği öne sürülen Dr. Buket Tasmacıoğlu’nun ölümünün şüpheli bulunması üzerine kesin ölüm nedeninin saptanması amacıyla cesedi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06 Şubat 2010, 18:27 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YAZDIR
YÖNET
YORUM YAZIN
  1. emel tüfekçi diyor ki:

    olay ıntıhar deıl ilaç zehırlenmesıdır bukadar acımasız bır haberı nasıl yapıyorsunuz

ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız