Tarih: 18.04.14       
Reklam Alanı
Pazar’da Şükran Üst Bir Adım Önde

Şükran Yangın Üst, “Ben değil Pazar kazanacak. Birlikte varız, birlikte kazanacağız” diyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pazar Belediye Başkan Aday Adayı Şükran Yangın Üst, Mahalle Muhtarlarıyla yaptığı toplantıda projelerini anlattı.

Muhtarların sorularını yanıtlayan Üst, birlikte yönetmeye aday olduğunu ifade ettiği muhtarlardan, “Projeleriniz çok iyi. Özellikle kadınlar sizi sabırsızlıkla bekliyor. Bizler de nefes alacağımız yeni Pazar’ın sizinle gerçekleşeceğine inanıyoruz” şeklinde cevap aldı.

Alanda çalışmalarına hız veren Üst, “Ben değil Pazar kazanacak. Birlikte varız, birlikte kazanacağız” diyerek, yönetim anlayışı hakkında ipuçları verdi.

Ankara’da Kadın Adayları Destekleme Derneği (KADER) 24. Dönem kadın milletvekillerinin çalışmalarını içeren toplantıya davet edilen Şükran Yangın Üst, TBMM’de ve CHP Genel Merkezinde milletvekilleri ile biraraya geldi. Genel Merkez’e kadın MYK üyesi Karadeniz sorumlusu Serpil Gürhan ile birlikte, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan ve Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin, Aylin Nazlıaka, Gökhan Günaydın, Bihlun Tamayligil’in yanısıra Sedef Küçük ve Ayşe Nedret’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi veren Şükran Yangın Üst, “CHP Genel Merkezinde de çalışmalarımın ilgi ile izlendiğini, başarılı kadın profilimin taktir edildiğini gördüm, mutlu oldum” dedi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 23 Kasım 2013, 16:00 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YAZDIR
YÖNET
YORUM YAZIN
  1. ayfer sarı diyor ki:

    şükran yangın üstün söz verdiği tüm projeleri kesinlikle yerine getirmeye çalışağını hatta gerçekleştireceğini bildiğim için.ona bu şansın verilmesi için sonuna kadar destekliyorum.

ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız