Tarih: 21.04.14       
Reklam Alanı
RİZE BELEDİYESİNDE ŞOK İSTİFA!

burhan_ketenciRize Belediyesi Fen İşleri Müdürü Burhan Ketenci, görevinden ayrıldı. Ketenci’nin bazı özel istekleri yerine getirmediği için istifaya zorlandığı iddia edildi.

AjansRize.Net

1998 yılında teknik memur olarak Rize Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde göreve başlayan Ketenci, 2006 yılından bu yana Rize Belediyesi Fen İşleri Müdürü olarak görev yapıyordu. Fen İşleri Müdürlüğü görevini “Artık yoruldum, çekiliyorum” diyerek bırakan Ketenci, izne ayrıldı. Ketenci’yi tanıyanlar, izin sonrası memur olarak çalışmaya devam mı edeceği, yoksa belediyeden tümüyle mhalil_bakircii ayrılacağı konusunda henüz karar vermediğini belirtiyor.

Öte yandan, Ketenci’nin istifasını Belediye Başkanı Halil Bakırcı’nın istediği öğrenilirken, belediye içerisinde derin bir yapılanma olduğu, Ketenci’nin bu derin yapının özel isteklerine boyun eğmediği için gözden çıkarıldığı iddia edildi.

SERT BAŞKAN, DERİN BELEDİYEYE DİŞ GEÇİREMİYOR

Sert tavırlarıyla tanınan Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’nın sakir_mollayakupogluRize Belediyesi içindeki bu derin yapıya diş geçiremediği ve başını Belediye Başkan Yardımcısı Şakir Mollayakupoğlu’nun çektiği öne sürülen ‘Derin Belediye’nin özel isteklerini yerine getirmeyen belediye çalışanlarının görevlerinde kalamadıkları da iddialar arasında.

Daha önce RİBELSAN’da yaşanan Genel Müdür değişiklikleri, birçok çalışanın görev yerlerinin değişmesi ve son olarak Fen İşleri Müdürünün istifaya zorlanması, Rize Belediyesi içindeki ‘Derin Belediye’ iddialarını güçlendiriyor.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 07 Ekim 2010, 14:47 tarihinde yayımlandı.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YAZDIR
YÖNET
YORUM YAZIN
  1. er yada geç gerçek anlaşılır diyor ki:

    aynen denildği gibi .beleditede başkan yard.başkanı kolpaya almişlar ve başkan hiç birşey gostermıyolar ve bu gurup bizamanlar ribelsanı başına geln hamdi bakırıda boyle yediler..hamdı her işe el atınca bazılarının ekmeğini kesınce adamı harcadılar…bunları herkez biliyoır makamlarda donen okyunları herkez biliyor ama zavalı başkanı guzel okuyolar başkanda bıliyorki ben onlarsız yapamam veya başkan elinde adam yok onlarla devam ediyor bence adam çok tamamen yenileme yapması gerekıyor..malesef guruptan bır kışı kovuldu ınanın beledıye artık eahatladı inşallah dahada rahatlıyacak yeterkı başkan bunları görsün tamamen başkanın gozunu boyamadan başka bişe yok orada .inşallah başkan olayı gorecektır aslında burhan içerlerinde en adam olan adamdı bence ama maalesef orgüt onuda yedi

ajansrize-1-kapak cumba
SON DAKİKA
...
Köşe Yazarları
... ...
Facebook Sayfamız